fbpx

Jak zarabiać na giełdzie bez względu na koniunkturę?
E-BOOK EDUKACYJNY

Jak zarabiać na giełdzie bez względu na koniunkturę? <br>E-BOOK EDUKACYJNY
Ebook MM Prime na LP
Ebook MM Prime na LP
Ebook MM Prime na LP
Ebook MM Prime na LP
previous arrow
next arrow

Czy można zarabiać na giełdzie bez względu na koniunkturę? Można! Jednak należy pamiętać o kilku zasadach. Pobierz darmowego e-booka i poznaj filozofię inwestowania MM Prime TFI S.A.

Dzięki naszemu e-bookowi:

Dowiesz się jak wygląda giełda w czasach pandemii,

 

Poznasz filozofię inwestowania MM Prime TFI

 

Odkryjesz sposoby na zarabianie na giełdzie bez względu na koniunkturę

 

  O AUTORZE E-BOOKA

  Seweryn Masalski

  Dyrektor Inwestycyjny
  MM
  Prime Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

  Odpowiada za zarządzanie funduszami MM Prime Efektywny FIZ (fundusz absolutnej stopy zwrotu akcyjny), MM Prime Solidny FIZ (fundusz dłużny) oraz MM Prime Long Term Growth Fund Pl FIZ (fundusz zarządzany pasywnie inwestujący w fundusz zagraniczny), których wyniki plasują się w czołówce grup porównywalnych funduszy. Doświadczony zarządzający funduszami, specjalista w dziedzinie zarządzania ryzykiem, związany z rynkiem kapitałowym od kilkunastu lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2011-2014 odpowiadał za fundusz akcyjny i pieniężny w Superfund TFI osiągając wielokrotnie wyniki w pierwszym kwartylu wśród wszystkich funduszy porównywalnych dostępnych na rynku. W latach 2009 – 2011 pełnił funkcję analityka i zarządzającego w Otwartym Funduszu Emerytalnym Polsat z aktywami na poziomie ponad 2 mld PLN. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego. Prowadzi szkolenia z działu Analiza portfelowa i zarządzanie portfelem na kursie Doradcy Inwestycyjnego organizowanego przez Związek Maklerów i Doradców.

  Partnerem e-booka jest
  MM Prime Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

   

  Podmiotem odpowiedzialnym za zawartość merytoryczną e-booka jest MM Prime Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. ul. Bokserska 66, Warszawa 02-690, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000405370, kapitał zakładowy 687.270,60 PLN opłacony w całości, NIP 1080011637, REGON 145923175.


  Niniejszy e-book ma charakter edukacyjny i nie powinien stanowić bezpośredniej podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Odbiorcy informacji treści prezentowanych w niniejszym dokumencie, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej powinni, zasięgnąć opinii niezależnego doradcy finansowego. Żadna z informacji przedstawionych w niniejszym dokumencie nie stanowi porady inwestycyjnej. Inwestowanie może wiązać się z utratą części lub całego kapitału. Prosper Capital Dom Maklerski nie ponosi odpowiedzialności za działania inwestycyjne osób, które zapoznały się z niniejszym dokumentem. 

  Kontakt