fbpx

Inwestowanie w obligacje w warunkach wysokiej inflacji

E-BOOK EDUKACYJNY DLA UCZESTNIKÓW BADANIA POLAK-INWESTOR


<h1><b>Inwestowanie w obligacje w warunkach wysokiej inflacji<br> </b></h1><h4>E-BOOK EDUKACYJNY DLA UCZESTNIKÓW BADANIA POLAK-INWESTOR</h4><br>

 

 

Inwestorze! Dziękujemy, że wziąłeś udział w projekcie badawczym Polak-Inwestor 2022. Niniejszym przesyłamy e-book edukacyjny dedykowany uczestnikom badania. Jeśli chcesz go pobrać, wystarczy wypełnić formularz i e-book będzie dostarczony na Twoją skrzynkę mailową. Z naszej publikacji dowiesz się:

 

 

Czym różni się inwestowanie w Obligacje od inwestycji w inne instrumenty finansowe

 

W jakie Obligacje możesz zainwestować na polskim rynku

 

Poznasz 3 przykłady podejścia do inwestowania w Obligacje

 

Poznasz zasady inwestowania w Obligacje w warunkach wysokiej inflacji

 

Dowiesz się, kiedy jest dobry czas na inwestowanie w obligacje

 

 

 

  OPRACOWANIE

  Departament Analiz
  Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

   

   

  Niniejszy e-book ma charakter edukacyjny i nie powinien stanowić bezpośredniej podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Odbiorcy informacji treści prezentowanych w niniejszym dokumencie, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej powinni, zasięgnąć opinii niezależnego doradcy finansowego. Żadna z informacji przedstawionych w niniejszym dokumencie nie stanowi porady inwestycyjnej. Inwestowanie może wiązać się z utratą części lub całego kapitału. Prosper Capital Dom Maklerski nie ponosi odpowiedzialności za działania inwestycyjne osób, które zapoznały się z niniejszym dokumentem. Niniejszy materiał nie był zatwierdzany ani weryfikowany w żaden sposób przez Komisję Nadzoru Finansowego, a jego treść nie była badana ani zatwierdzana przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

   

   


  Interesujesz się inwestowaniem?
  Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

  Interesujesz się inwestowaniem?
  Sprawdź kalendarz naszych webinarów edukacyjnych!

  Zarejestruj się

  Kontakt