Inwestycja w branżę VOD

Inwestycja w branżę VOD

28.01.2021

13:00 – 14:30

bezpłatny webinar

 

 

 

Interesujesz się rynkiem mediów? Wraz z Red Carpet Media Group S.A. serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru dot. inwestowania w branżę VOD.

Podczas części edukacyjnej webinaru przedstawiciele Red Carpet Media Group S.A.:

Przedstawili najważniejsze informacje związane z rynkiem telewizyjnym w Polsce

 

Opowiedzieli o branży VOD i jej kluczowych segmentach

 

Wyjaśnili dlaczego VOD to nie tylko Netflix

 

Przedstawili zalety i ryzyka związane z inwestycją w rynek VOD

 

W części spotkania z partnerem odbyła się prezentacja Oferty Publicznej Akcji Serii B Red Carpret Media Group S.A.

 

PRELEGENT

Leszek Kułak – Red Carpret Media Group S.A.

Prezes Zarządu 2WIN sp. z o.o., prezes Zarządu TPKA sp. z o.o. oraz Członek Rady Nadzorczej Red Carpret Media Group S.A. Podczas swojej kariery zawodowej zrealizował ok. 500 programów TV opartych o modele Participation TV. W latach 2002-2010 odpowiadał za budowę trzech projektów kanałów telewizyjnych tj. „iTV” „HOT TV” „TO!TV”.

PRELEGENT

Laura Nowakowska – Red Carpret Media Group S.A.

Prezes Zarządu Red Carpret Media Group S.A. oraz producent programów telewizyjnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu kontentem telewizyjnym i cyfrowym oraz zarządzaniem projektami komunikacji w mediach społecznościowych.


Partnerem webinaru jest Red Carpret Media Group S.A.


previous arrow
next arrow
Slider

 

Zwraca się uwagę Inwestorów, że z inwestycją w akcje wiąże się szereg czynników ryzyka opisanych w rozdziale I Memorandum Informacyjnego, który stanowi jedyny prawnie wiążący dokument zawierający informacje o Emitencie oraz o Publicznej Ofercie Akcji Serii B, dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Emitenta www.red-carpet.pl oraz www.pcdm.pl. Podstawowymi czynnikami ryzyka akcji są m.in.: ryzyko płynności, ryzyka koniunkturalne, ryzyko konkurencji, ryzyko konsolidacji, ryzyko behawioralne, ryzyko regulacji prawnych. 
Niniejszy materiał i dane przedstawione na stronie emisji pochodzą od Emitenta i mają charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego.  Prosper Capital Dom Maklerski S.A. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność tych informacji oraz za szkody poniesione na skutek decyzji podjętych na podstawie lub w oparciu o informacje zawarte w niniejszym dokumencie. 
Dom Maklerski podkreśla, że inwestując w akcje Inwestor powinien zachować dywersyfikację swoich środków (tj. nie inwestować całości posiadanych środków w akcje jednego podmiotu), ponieważ inwestowanie w akcje może prowadzić do utraty części lub całości kapitału.

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt