fbpx

Inwestowanie w spółki z sektora gier

Inwestowanie w spółki z sektora gier

18.03.2021

18:00 – 19:30

bezpłatny webinar

 

 

Interesujesz się gamingiem i chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycji w ten sektor? Wraz z BTC Studios S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze edukacyjnym poświęconym inwestycjom w branżę gamingową.

Podczas webinaru przedstawiciele BTC Studios S.A..:

Przedstawią najważniejsze informacje związane z branżą gamingową. Wskażą najważniejsze trendy oraz opowiedzą o przyszłości gamingu.

 

Opowiedzą w jaki sposób powstają gry i jaką rolę pełnią znane IP.

 

Przedstawią zalety i ryzyka związane z inwestowaniem w branżę gamingową.

 

Opowiedzą o działalności jednej ze spółek gamingowych.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru

 

Niniejszy materiał został przygotowany w związku z Ofertą Publiczną Akcji Serii K BTC Studios S.A. z siedzibą w Warszawie i ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Emitencie, Ofercie Publicznej Akcji Serii K oraz czynnikach ryzyka jest Memorandum Informacyjne dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.pcdm.pl oraz www.btc-studios.com. Szczegółowe informacje na temat czynników ryzyka, związanych z niniejszą inwestycją, zostały opisane w rozdziale I Memorandum Informacyjnego. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie w akcje może prowadzić do utraty części lub całości kapitału.

 

PRELEGENT

Wojciech Kaszycki – BTC Studios S.A.

Wojciech Kaszycki rozpoczął karierę zawodową w 1996 roku, w 1998 roku zbudował pierwszy EMPiK.com, od wielu lat działa aktywnie na rynkach IT oraz Fintech, w tym rozwiązaniach dla rynków kapitałowych, doradzając i zarządzając przedsięwzięciami w Polsce i poza jej granicami.

PRELEGENT

Krzysztof Jagieło – BTC Studios S.A.

Kierował zespołami kreatywnymi i odpowiadał za produkt komunikacyjny w agencjach marketingu i reklamy takich jak: Communication Unlimited, ASAP&ASAP i Feno. Po stronie agencji reklamowych budował takie marki jak FOX Polska, Adidas, Play czy Samsung. Zdobywca 26 branżowych nagród i wyróżnień, w tym nominacji na festiwalu Eurobest, srebrnej Epica Award, dwóch srebrnych bębnów, nagrody KTR i inne. Z agencją ASAP&ASAP zdobył wyróżnienie w 2019 za rozwój od Media and Marketing Polska.


Partnerem webinaru jest BTC Studios S.A.

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt