fbpx

Potencjał inwestycyjny branży wykończeniowo-dekoracyjnej

WEBINAR EDUKACYJNY

Potencjał inwestycyjny branży wykończeniowo-dekoracyjnej <br><h4>WEBINAR EDUKACYJNY</h4>

 

 

22.04.2021

13:00 – 14:30

bezpłatny webinar

 

 

Wraz z Retro S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze edukacyjnym poświęconym inwestycjom w rynek okładzin ściennych i elewacyjnych na GPW.

Program webinaru:

Charakterystyka rynku w Polsce i za granicą

 

Trendy w branży budowalno-wykończeniowej

 

Potencjał dochodowy rynku okładzin ściennych i elewacyjnych

 

Zalety i ryzyka związane z inwestowaniem w branżę wykończeniowo-dekoracyjną

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z webinaru!

 

 

 

Niniejszy materiał został przygotowany w związku z Ofertą Publiczną Akcji Serii B Retro S.A. i ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Emitencie, Ofercie Publicznej Akcji Serii B oraz czynnikach ryzyka jest Dokument Ofertowy dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.pcdm.pl oraz www.retrocegla.pl/emisja-akcji. Szczegółowe informacje na temat czynników ryzyka, związanych z niniejszą inwestycją, zostały opisane w rozdziale I Dokumentu Ofertowego. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie w akcje może prowadzić do utraty części lub całości kapitału.

 

PRELEGENT

Konrad Pawełczyk – Prezes Zarządu Retro S.A.

Pomysłodawca i współzałożyciel Retrocegla.pl. Od 2015 roku aktywnie zaangażowany w działalność spółek kapitałowych, w charakterze wspólnika oraz Prezesa Zarządu. W 2020 roku powołał spółkę Retro S.A. i objął w niej funkcję Prezesa Zarządu. Wcześniej sprawdził się w korporacji, w dziedzinie finansów zajmując stanowiska: windykator, a następnie kontroler kredytowy Grupy Żywiec. Branżę budowlano-wykończeniową poznał w czasach szkolno-studenckich w firmach budowlanych, głównie w USA.

PRELEGENT

Sebastian Pawełczyk – Przewodniczący Rady Nadzorczej Retro S.A.

Przedsiębiorca od zawsze. Pierwszą firmę założył w 2007 roku, chwilę po napisaniu matury. PR Management Sebastian Pawełczyk wtedy – dzisiaj przekształcona w PR Management Polska Sp. z o.o. wypozycjonowała (SEO) tysiące słów kluczowych i zarządzała milionowymi budżetami reklamowymi (SEM) dla setek firm z całej Polski. Współzałożyciel retrocegla.pl i akcjonariusz Retro S.A. – rynkowego lidera w sektorze okładzin wykonywanych ze starych cegieł.


Partnerem webinaru jest Retro S.A.

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt