fbpx

Szczepienie inwestycyjne

– gdzie szukać okazji inwestycyjnych w czasach po pandemii i niskich stóp procentowych


DEBATA EDUKACYJNA

Szczepienie inwestycyjne <h2>– gdzie szukać okazji inwestycyjnych w czasach po pandemii i niskich stóp procentowych </h2><br><h4>DEBATA EDUKACYJNA</h4>

 

 

13.05.2021

16:00 – 18:00

Bezpłatna debata edukacyjna

 

 

Chcesz dowiedzieć się gdzie szukać inwestycyjnych okazji w czasach po pandemii COVID-19? Weź udział w debacie edukacyjnej z Zarządzającymi Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oraz ekspertami z rynku kapitałowego. Spotkanie poprowadzi Robert Stanilewicz z portalu Analizy Online. 

Dzięki udziałowy w debacie edukacyjnej dowiesz się:

Jaki wpływ na rynki finansowe ma odmrożenie gospodarki.

 

Jak Polska gospodarka poradziła sobie w okresie COVID na tle Europy.

 

Gdzie można lokować swoje aktywa w najbliższych miesiącach.

 

Jakie branże mogą zyskać na popularności, a które inwestycje obarczone są wyższym ryzykiem po odmrożeniu gospodarki.

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniem z debaty edukacyjnej

 

 

GOŚĆ SPECJALNY

Prof. zw. dr hab. Marian Noga – Dyrektor Instytutu Współpracy z Biznesem w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

Profesor nauk ekonomicznych z wieloletnim doświadczeniem naukowym. Stały komentator ekonomiczny w telewizji, radio i w gazetach, z bogatym dorobkiem publicystycznym ukazującym się zarówno na polskim, jak i światowych rynkach. Swoje badania poświęcił tematyce: polityki pieniężnej, makroekonomii, ekonomii kultury i neuroekonomii.

PRELEGENT

Piotr Minkina – Dyrektor ds. Analiz i Strategii Inwestycyjnych w Generali Investments TFI S.A.

Absolwent kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Współpracował z takimi instytucjami finansowymi jak Bank Millennium oraz PKO Bank Polski. W marcu 2009 roku uzyskał tytuł CAIA (Chartered Alternative Investment Analyst). W grudniu 2020 roku zdobył CFA UK Certificate in ESG Investing.

PRELEGENT

Jarosław Niedzielewski – Dyrektor Departamentu Inwestycji w Investors TFI S.A.

Absolwent Szkoła Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Od 1999 roku związany z Investors TFI S.A.

PRELEGENT

Michał Ficenes – Zarządzający Funduszami w Skarbiec TFI S.A.

Doktorant na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w finansach. Absolwent UW na kierunkach Zarządzanie oraz Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia. Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego, Maklera Papierów Wartościowych oraz certyfikaty CIIA i CAIA. Karierę zawodową na rynkach kapitałowych rozpoczął w Citibank International PLC jako Analityk ds. Operacji Finansowych. W Skarbiec TFI od 2014 roku, gdzie objął stanowisko Analityka ds. Ryzyka inwestycyjnego. Obecnie współzarządza funduszami Skarbiec Nowej Generacji, Skarbiec PPK SFIO, Skarbiec Absolute Return Akcji.

PRELEGENT

Piotr Teleon – Prezes Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Manager z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowy m.in. Prezes Zarządu Centralnego Domu Maklerskiego Pekao. Odpowiedzialny za wdrożenie projektów MIFID2, Systemu UTP, systemów transakcyjnych w domach maklerskich Grupy Pekao S.A. Był zaangażowany w strukturyzowanie ofert obligacji dla Klientów detalicznych m.in. PKN Orlen, GPW S.A., Ghelamco. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Inwestycji Kapitałowych i Procesów Rozwojowych Firmy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia Executive MBA na Wydziale Zarządzania UW. Makler Papierów Wartościowych z licencją nr 1706.

PROWADZĄCY

Robert Stanilewicz – Analizy Online

Dziennikarz ekonomiczny. Kilkanaście lat w programach informacyjnych grupy TVN. Redakcja ekonomiczna TVN24, TVN CNBC, TVN24 Biznes i Świat. Autor i gospodarz programów o tematyce gospodarczej i międzynarodowej. W mediach od połowy lat dziewięćdziesiątych. Przeprowadził tysiące wywiadów z ludźmi związanymi z rynkiem finansowym, gospodarką, polityką. Obecnie dyrektor Rozwoju Mediów w firmie Analizy Online.


 

Partnerem debaty są

 

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków.

Kontakt