fbpx

Działalność deweloperska w Polsce i w Hiszpanii na przykładzie spółki HM Inwest S.A.

WEBINAR EDUKACYJNY

Działalność  deweloperska  w Polsce i w Hiszpanii  na przykładzie  spółki HM Inwest S.A.<br><h4>WEBINAR EDUKACYJNY</h4>

 

 

17.12.2021

12:00 – 13:30

bezpłatny webinar

 

 

Wraz z HM Inwest S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze edukacyjnym poświęconym działalności deweloperskiej spółki HM Inwest S.A. oraz realizacji projektów w Polsce i w Hiszpanii.

Program webinaru:

Infomacje dotyczące działalności deweloperskiej spółki HM Inwest

 

Realizacja projektów deweloperskich w Polsce.

 

Realizacja projektów deweloperskich w Hiszpanii.

 

Różnice w realizacji projektów deweloperskich w Polsce i w Hiszpanii.

Niniejszy materiał został przygotowany w związku z Ofertą Publiczną Obligacji Serii E spółki HM Inwest S.A. z siedzibą w Warszawie i ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Emitencie, Ofercie Publicznej Obligacji Serii E oraz czynnikach ryzyka jest Memorandum Informacyjne dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.pcdm.pl, oraz na stronie emitenta www.grupainwest.pl/relacje. Szczegółowe informacje na temat czynników ryzyka, związanych z niniejszą inwestycją, zostały opisane w na stronie 9 w rozdziale II Memorandum Informacyjnego. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie w obligacje może prowadzić do utraty części lub całości kapitału. Niniejszy materiał nie był zatwierdzany ani weryfikowany w żaden sposób przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 

PRELEGENCI

Piotr Hofman – Prezes Zarządu HM Inwest S.A.

Założyciel HM INWEST S.A. W 1996 roku rozpoczął tworzenie spółek deweloperskich działających w segmencie budynków mieszkaniowych oraz biurowo-usługowych. W tym czasie samodzielnie stworzył i zarządzał wieloma firmami z branży nieruchomości i budownictwa. Obecnie jest udziałowcem i Prezesem Zarządu HM INWEST S.A., która pod jego kierownictwem dynamicznie się rozwija. Studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie menedżerskie zdobywał poprzez praktyczne zarządzanie spółkami oraz podczas licznych szkoleń i kursów dodatkowych związanych z zarządzaniem i rynkiem nieruchomości.

 

Piotr Mikosik – Wiceprezes Zarządu HM Inwest S.A.Posiada 10 letnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych. Od lipca 2018 r. główny radca prawny HM Inwest S.A. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, obsłudze korporacyjnej oraz prawie własności intelektualnej Posiada doświadczenie w zakresie pozyskiwania finansowania oraz współpracy z bankami i innymi instytucjami finansowymi.  Posiada doświadczenie w realizowaniu funkcji nadzorczych w ramach spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Partnerem webinaru jest HM Inwest S.A.

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt