fbpx

Nowoczesna prefabrykacja w polskim budownictwie mieszkaniowym

WEBINAR EDUKACYJNY

Nowoczesna prefabrykacja  w polskim budownictwie mieszkaniowym<br><h4>WEBINAR EDUKACYJNY</h4>

 

 

15.03.2022

11:30 – 13:00

bezpłatny webinar

 

 

Wraz ze spółką Osiedle Wiklinowa sp. z o.o. serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze edukacyjnym poświęconym nowoczesnej prefabrykacji w polskim budownictwie mieszkaniowym

Program webinaru:

Prefabrykacja i technologie na krajowym rynku mieszkaniowym

 

Prefabrykacja – nowoczesna technologia

 

Prefabrykacja jako przyszłość dla rynku mieszkaniowego

 

Prefabrykacja – korzyści dla użytkownika

NAGRANIE Z WEBINARU 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków. Niniejszy materiał nie był zatwierdzany ani weryfikowany w żaden sposób przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 

PRELEGENT

Piotr Hofman – Prezes Zarządu HM Inwest S.A.

Założyciel HM INWEST S.A. W 1996 roku rozpoczął tworzenie spółek deweloperskich działających w segmencie budynków mieszkaniowych oraz biurowo-usługowych. W tym czasie samodzielnie stworzył i zarządzał wieloma firmami z branży nieruchomości i budownictwa. Obecnie jest udziałowcem i Prezesem Zarządu HM INWEST S.A., która pod jego kierownictwem dynamicznie się rozwija. Studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie menedżerskie zdobywał poprzez praktyczne zarządzanie spółkami oraz podczas licznych szkoleń i kursów dodatkowych związanych z zarządzaniem i rynkiem nieruchomości.

 

 


PRELEGENT

Bartosz Dąbrowski – Wiceprezes Zarządu HM Factory sp. z o.o.Inżynier, manager, kierownik projektu. Specjalista do spraw konstrukcji prefabrykowanych i budownictwa modułowego. Wiedzę zdobywał pracując w kilku fabrykach prefabrykatów oraz w Szwecji dla Skanska Sverige AB kontraktując konstrukcje prefabrykowane dla projektów mieszkalnych, biurowych, szpitali i stadionów. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w środowisku międzynarodowym w zakresie budownictwa prefabrykowanego, modułowego, zakupów strategicznych, sprzedaży, sourcingu podwykonawców, oraz optymalizacji projektów z wykorzystaniem konstrukcji modułowych. Posiada praktyczne i teoretyczne umiejętności w zarządzaniu projektami poparte studiami podyplomowymi z tym zakresie. Obecnie zarządza fabryką elementów prefabrykowanych HM Factory w Sochaczewie, która dzięki szybkiemu rozwojowi i doświadczonej kadrze z powodzeniem realizuje projekty zarówno w kraju jak i za granicą.

 

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt