fbpx

Rozwój branży alkoholowej w Polsce na przykładzie spółki MPWiW

Rozwój branży alkoholowej w Polsce  na przykładzie spółki MPWiW

31 maja 2022

14:00-15:30

bezpłatny webinar

 

 

 

Wraz ze spółką Manufaktura Piwa Wódki i Wina S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze edukacyjnym poświęconenu rozwojowi branży alkoholowej w Polsce na przykładzie spółki Manufaktura Piwa Wódki i Wina S.A. W programie webinaru:

Historia spółki MPWiW

 

Perspektywy rozwoju spółki MWiW

 

Produkty spółki MPWiW

 

Osoby zarządzające spółką

 

Rozwój spółki alkoholowej w Polsce

 

Odpowiedzi na pytania uczestników webinaru

 

 

 

 

PRELEGENT

Janusz Palikot – Prezes Zarządu spółki MPWiW

Wbrew pozorom nie odkrył alkoholu, ale odkrył jego potencjał na polskim rynku. Twórca sukcesu Ambry, Polmosu Lublin i Browaru Tenczynek. Kreator największych alkoholowych marek w kraju – Dorato, Cin&Cin, Fresco, Wódki Żołądkowej Gorzkiej De Lux. Autor prawdziwych innowacji – Piccolo, BUHa, wódki wyBUHowej czy Wyjebongo. Dzięki jego staraniom na rynek powrócił staropolski, jakościowy gatunek destylatów – okowita. Jest twórcą rekordowych kampanii crowdfundingowych.


Partnerem webinaru jest Manufaktura Piwa Wódki i Wina S.A.


 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Informacje i dane zawarte w niniejszym dokumencie pochodzą od Manufaktura Piwa Wódki i Wina S.A. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność tych informacji oraz za szkody poniesione na skutek decyzji podjętych na podstawie lub w oparciu o informacje zawarte w niniejszym materiale.

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt