Amerykański rynek finansowy

Amerykański rynek finansowy

30 września 2020

11:00 – 12:00

bezpłatny webinar

Wraz z Funduszem InValue Multi-Asset, serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze poświęconym omówieniu amerykańskiego rynku finansowego.

Podczas webinaru opowiemy o:

Amerykańskim rynku akcji niskowycenianych
Amerykańskich obligacjach rządowych i ich perspektywach
Amerykańskim rynku złota

 

Zapraszamy do obejrzenia pełnego nagrania z webinaru

 

 

 


DO ZAKOŃCZENIA REJESTRACJI POZOSTAŁO 


PRELEGENT

dr Adam Drozdowski

Dyrektor Inwestycyjny
Zarządzający Funduszami InValue Multi-Asset Konserwatywny FIZ oraz InValue Multi-Asset Zrównoważony FIZ

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2013 roku również na SGH obronił pracę doktorską dotyczącą inwestycji na rynku amerykańskim. Posiada ponad 27-letnie doświadczenie w zarządzaniu aktywami.

Od 2015 roku prowadzi autorskie fundusze inwestycyjne pod marką InValue Multi-Asset inwestujące na rynku amerykańskim w trzy klasy aktywów: akcje społek nisko wycenionych Value, obligacje rządowe amerykańskie i złoto. Pracował w globalnych firmach zarządzania aktywami, takich jak Legg Mason, AXA, Pioneer oraz największej polskiej firmie zarządzania aktywami PZU Asset Management.

Wielokrotnie nagradzany za wyniki zarządzanych funduszy przez Forbes, Gazetę Giełdy Parkiet oraz Puls Biznesu. Posiada certyfikaty CFA oraz CIIA, jest również posiadaczem polskiej licencji doradcy inwestycyjnego nr 90. Przez 9 lat był członkiem Komisji Egzaminacyjnej dla Doradców Inwestycyjnych przy KNF.

PRELEGENT

Piotr Bujko

Zarządzający Funduszami InValue Multi-Asset Konserwatywny FIZ oraz InValue Multi-Asset Zrównoważony FIZ

Od 2015 roku prowadzi autorskie fundusze inwestycyjne pod marką InValue Multi-Asset, inwestujące na rynku amerykańskim w trzy klasy aktywów: akcje spółek nisko wycenionych Value, obligacje rządowe amerykańskie i złoto.

Posiada ponad 11-letnie doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami. Przed utworzeniem funduszy InValue Multi-Asset zajmował się zarzadzaniem aktywami w grupie AXA w regionie CEE. Posiada certyfikat CFA i licencję doradcy inwestycyjnego nr 438.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i studiował również na paryskiej Sorbonie.


Partnerem webinaru jest Fundusz InValue Multi-Asset

 


Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt