fbpx

Korespondencyjne podpisanie Umowy

Korespondencyjne podpisanie Umowy

Jak podpisać umowę korespondencyjnie? 

 

 

W celu podpisania Umowy Ramowej wraz z Umową Świadczenia Usług Maklerskich z Prosper Capital Dom Maklerski S.A. w formie korespondencyjnej prosimy o przesłanie informacji o chęci zawarcia umowy na adres sprzedaz@pcdm.pl. W pierwszej kolejności otrzymają Państwo oświadczenie o formie przekazania dokumentów, które należy uzupełnić i podpisane odesłać w formie skanu na adres sprzedaz@pcdm.pl. W zależności od wybranej formy otrzymania dokumentów Prosper Capital Dom Maklerski prześle komplet dokumentów do zawarcia umowy wraz z instrukcją jej zawarcia.

 

 

 

 

  Jesteś zainteresowany naszymi produktami i usługami? Wypełnij poniższy formularz

  W jakiej sprawie chcesz się skontaktować?


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia oraz uzyskania odpowiedzi.


    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Prosper Capital Dom Maklerski S.A. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail*


    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Prosper Capital Dom Maklerski S.A. informacji handlowych na podany w formularzu numer telefonu (połączenia telefoniczne)*

  *Ważne informacje:
  W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo telekomunikacyjne (tj.Dz.U.2021.576 z późn. zm.).

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Prosper Capital Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 29. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia oraz udzielenia odpowiedzi (w tym w stosownych przypadkach kontaktu telefonicznego pod wskazany przez Państwa numer telefonu), realizacji działań podjętych na Państwa prośbę (np. kontynuacji korespodencji e-mail), a w przypadku wyrażenia stosownej zgody, także w celu przesyłania informacji handlowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w tym miejscu.

  Wartość oferty

  Skontaktuj się z nami

  +48 22 201 11 30
  sprzedaz@pcdm.pl

  Kontakt