fbpx

Korespondencyjne podpisanie Umowy

Korespondencyjne podpisanie Umowy

Jak podpisać umowę korespondencyjnie? 

 

 

W celu podpisania Umowy Ramowej wraz z Umową Świadczenia Usług Maklerskich z Prosper Capital Dom Maklerski S.A. w formie korespondencyjnej prosimy o przesłanie informacji o chęci zawarcia umowy na adres sprzedaz@pcdm.pl. W pierwszej kolejności otrzymają Państwo oświadczenie o formie przekazania dokumentów, które należy uzupełnić i podpisane odesłać w formie skanu na adres sprzedaz@pcdm.pl. W zależności od wybranej formy otrzymania dokumentów Prosper Capital Dom Maklerski prześle komplet dokumentów do zawarcia umowy wraz z instrukcją jej zawarcia. Poniżej przedstawiamy listę dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy:

 1. Oświadczenie o formie przekazania dokumentów – 1 egzemplarz
 2. Formularz dla osoby fizycznej lub formularz dla osoby prawnej – 1 egzemplarz
 3. Umowa Ramowa dla osoby fizycznej lub Umowa Ramowa dla osoby prawnej – 2 egzemplarze
 4. Umowa Świadczenia Usług Maklerskich dla osoby fizycznej lub osoby prawnej – dla nowych Klientów – 2 egzemplarze
 5. Ankieta odpowiedniości do usługi przyjmowania i przekazywania zleceń – 1 egzemplarz
 6. Ankieta odpowiedniości do usługi przyjmowania i wykonywania zleceń – 1 egzemplarz
 7. Ankieta grup docelowych – 1 egzemplarz
 8. Skan lub zdjęcie dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość zgodnie z informacją zawartą w instrukcji zawarcia umowy.

 

 

–>

Pobierz wszystkie dokumenty

 
–>

 

Po uzupełnieniu i podpisaniu dokumentów oraz dołączeniu wymaganych załączników należy przesłać je w formie skanu na adres sprzedaz@pcdm.pl, a kolejno w oryginale na adres Domu Maklerskiego:


Prosper Capital Dom Maklerski S.A.
Polna Corner, VIII p.
ul. Waryńskiego 3A
00-645 Warszawa

 

Po uzupełnieniu i podpisaniu dokumentów przez pracownika Prosper Capital Dom Maklerski S.A. jeden egzemplarz Umowy zostanie odesłany na adres korespondencyjny wskazany w umowie.

 

 

  Jesteś zainteresowany naszymi produktami i usługami? Wypełnij poniższy formularz  W jakiej sprawie chcesz się skontaktować?

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia oraz uzyskania odpowiedzi.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Prosper Capital Dom Maklerski S.A. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail*

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Prosper Capital Dom Maklerski S.A. informacji handlowych na podany w formularzu numer telefonu (połączenia telefoniczne)*

  *Ważne informacje:
  W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo telekomunikacyjne (tj.Dz.U.2021.576 z późn. zm.).

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Prosper Capital Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Waryńskiego 3A. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia oraz udzielenia odpowiedzi (w tym w stosownych przypadkach kontaktu telefonicznego pod wskazany przez Państwa numer telefonu), realizacji działań podjętych na Państwa prośbę (np. kontynuacji korespodencji e-mail), a w przypadku wyrażenia stosownej zgody, także w celu przesyłania informacji handlowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w tym miejscu.

  Wartość oferty

  Skonaktuj się z nami

  T: 22 201 11 41
  E:sprzedaz@pcdm.pl

  Kontakt