fbpx

O nas

Prowadzimy w pozyskiwaniu kapitału.

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Firmą Inwestycyjną umożliwiającą naszym Klientom i Partnerom pozyskiwanie oraz inwestowanie kapitału. Na bazie wieloletniego doświadczenia naszego zespołu oraz aktualnej wiedzy rynkowej, dostarczamy rozwiązania dostępne na rynku kapitałowym m.in. za pośrednictwem Agentów Firmy Inwestycyjnej (AFI).

Przeprowadzamy emisje i dystrybucję instrumentów finansowych, takich jak: akcje, obligacje, certyfikaty Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych (FIZ) oraz jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i Specjalistycznych Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (SFIO). Ponadto realizujemy transakcje na rynku niepublicznym oraz świadczymy szereg usług poemisyjnych.

Prosper Capital Dom Maklerki S.A. jest Autoryzowanym Doradcą na rynku NewConnect i Catalyst oraz firmą partnerską GPW dla MSP.

Zapoznaj się z ofertą.

Jak działamy?

Jesteśmy nowoczesnym, niebankowym Domem Maklerskim. Dostarczamy kompleksowe wsparcie, know-how rynkowy oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Zapewniamy dostęp do starannie wyselekcjonowanej oferty instrumentów finansowych. W działaniach kierujemy się wartościami, których celem są trwałe relacje wewnątrz i na zewnątrz zespołu.

Działamy na bazie zezwolenia i pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.

Poznaj nasze wartości.

  Oferujemy wsparcie w następujących zakresach:

  Jakie są nasze początki?

  Prosper Capital Dom Maklerski S.A. kontynuuje działalność Domu Maklerskiego Capital Partners S.A. założonego w 2007 roku.

  Poznaj naszą historię.

  biblioteka - książki - popiersia 2

  Dlaczego my? 10 kluczowych wyróżników naszej oferty:

  Pewność podmiotu licencjonowanego i nadzorowanego przez KNF

  Zgodność z aktualnymi regulacjami rynkowymi

  Wykorzystanie i dzielenie się rzetelną wiedzą

  Konkurencyjne możliwości butiku inwestycyjnego

  Wsparcie zespołu profesjonalistów

  Wysoka kultura współpracy

  Ochrona dóbr uczestników rynku

  Dostosowanie usługi maklerskiej do specyficznych wymagań Klienta i warunków umów

  Wieloletnie doświadczenie

  Nasz symbol – bażant

  Jest to ptak o bogatej symbolice, oznaczającej m.in. szczęście, zdrowie i radość życia. Są to bliskie nam i naszym Klientom jakości, które uwzględniamy w naszych działaniach.

  Bażant równocześnie wieszczy dobrobyt, bogactwo i sukces. Jest ptakiem latającym, ale potrafi także twardo stąpać po ziemi. Zapowiada kontakt z miłym człowiekiem oraz harmonię między przyjaciółmi. Na takich podstawach budujemy relacje z naszymi Klientami i partnerami.

  Bażant kojarzy się również ze szlacheckością i polskością. Tym samym zaznaczamy, że Prosper Capital to nowa, lepsza jakość usług finansowych na rodzimym rynku.

  Z kolei nazwa Prosper oznacza dobrobyt – stan, którego osiągnięcie i utrzymanie stanowi ważną wartość dla naszych Klientów i Partnerów. Istniejemy, by wspierać Ich w dobrym prosperowaniu.

  Kontakt