fbpx

Zostań naszym Klientem

<h1><b>Zostań naszym Klientem</b></h1><h3> <button class="btn js-close-disclaimer"><a href="https://portal.pcdm.pl/creator/"><span style="color: white;">Aktywuj dostęp</span></a></button>

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy elektroniczny dostęp do naszego systemu. Wraz z możliwością zawarcia Umowy Świadczenia Usług Maklerskich online oraz dostępu do elektronicznego Panelu Klienta, umożliwiamy Państwu zalogowanie się do systemu w celu złożenia zapisów na dostępne oferty.

 


 

Jak aktywować dostęp do obsługi online? 

Podpisz Umowę Ramową online W celu aktywacji dostępu online do Systemu PCDM, niezbędne jest podpisanie Umowy Ramowej. Możesz ją zawrzeć z nami online lub w jednym z naszych punktów obsługi.
Przygotuj skany dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość W celu weryfikacji Twojej tożsamości będziesz poproszony o przesłanie do systemu skanu/ zdjęcia Twojego dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu potwierdzającego tożsamość zawierającego Twoje zdjęcie, imię i nazwisko oraz numer PESEL (np. paszport, prawo jazdy).

 

Uzupełnij swój profil o dane osobowe Z uwagi na możliwość zmiany Twoich danych osobowych od czasu ostatniego jego podania, będziesz również poproszony o ich ponowne podanie. Podczas wypełniania dokumentów, pamiętaj o podaniu tego samego numeru telefonu oraz adresu e-mail, który podałeś podczas pierwszej rejestracji. To właśnie na te dane zostaną wysłane wiadomości weryfikujące Twoją tożsamość.

 

Wypełnij ankiety
Zostaniesz poproszony o wypełnienie Ankiety grup docelowych oraz Ankiety odpowiedniości, zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Zawarcie nowej Umowy Świadczenia Usług Maklerskich

W związku z dostosowaniem Umowy Świadczenia Usług Maklerskich do obsługi online, zostaniesz poproszony o zdalne zawarcie tej umowy ponownie.

 

Zweryfikuj swoją tożsamość

W celu zatwierdzenia wniosku o zawarcie Umowy Ramowej oraz nowej Umowy Świadczenia Usług Maklerskich otrzymasz na podany przez Ciebie numer telefonu SMS z kodem weryfikacyjnym. Pamiętaj, aby przed zatwierdzeniem wniosku zapoznać się kompletem dokumentów dostępnym we wniosku.

 

Generowanie i weryfikacja dokumentów

Po weryfikacji danych przez pracowników PCDM otrzymasz informację jak zalogować się do naszego systemu Domu Maklerskiego, kopię zawartych Umów na wskazany adres poczty elektronicznej oraz hasło do odszyfrowania plików na numer telefonu komórkowego. Przed rozpoczęciem wypełniania formularza prosimy o zapoznanie się z załączonymi do formularza dokumentami tj. wzorami Umów, Regulaminami oraz informacjami o usługach świadczonych przez PCDM.

 


 

 

Jak możesz zostać podpisać z nami umowę?

 
Minimalny zapis

Osobiście – w Punkcie Obsługi Klienta


Sprawdź nasze lokalizacje >>

Wartość nominalna

Korespondencyjnie


Dowiedz się więcej >>


 

Dlaczego warto być naszym Klientem? 

 

Wsparcie zespołu profesjonalistów
Wieloletnie doświadczenie
Pewność podmiotu licencjonowanego i nadzorowanego przez KNF
Dzielenie się rzetelną wiedzą
Konkurencyjne możliwości butiku inwestycyjnego
Dostęp do materiałów edukacyjnych z zakresu rynku fiansowego: webinary edukacyjne, e-booki edukacyjne, comiesięczny newsletter
Wysoka kultura współpracy
Elastyczność w dostosowaniu usługi maklerskiej do specyficznych wymagań Klienta i warunków umów

 

 

 


Kontakt