Rozpoczęcie Publicznej Oferty Obligacji Serii A – Quantum Park Łòdź sp. z o.o.
Udostępnij:

Rozpoczęcie Publicznej Oferty Obligacji Serii A – Quantum Park Łòdź sp. z o.o.

W czwartek – 18 maja 2022 r. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął przyjmowanie zapisów w Ofercie Publicznej Obligacji Serii A spółki Quantum Park Łódź sp. z o.o. działającą w branży nieruchomości komercyjnych. Wartość emisji wynosi 6 mln zł. Do objęcia jest 6 000 sztuk Obligacji Serii A z oprocentowaniem stałym 9,25%. Zapisy przyjmowane są do dnia 30 maja 2022 roku przez Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

 

Emitent zamierza nabyć nieruchomości celem przygotowania ich pod budowę inwestycji w postaci parku handlowego. Emitent jest spółką celową powołaną do nabycia nieruchomości pod realizację Inwestycji będącej parkiem handlowym położonym w Łodzi oraz celem przygotowania nieruchomości pod realizację wskazanego celu.

 

Projekt zlokalizowany będzie obok funkcjonującego Vendo Parku firmy TREI, gdzie znajdują się m.in. sklepy Pepco, Action, KIK, Rossmann oraz sklep spożywczy LIDL, a z drugiej strony sklep sieci Biedronka.

 

Nieruchomość, na której planowany jest Park Handlowy Emitenta, LIDL oraz Vendo Park są połączone funkcjonalnie wjazdami oraz komunikacją wewnętrzną i parkingiem – dla Klienta detalicznego stanowić będą spójne, posiadające kompleksową ofertę centrum handlowe. W realizowanym parku – zgodnie z zamierzeniami Emitenta – na mocy dotychczas zawartych umów najmu znajdować się będą m.in. sklepy następujących marek: SINSAY, TEDI, DEALZ, SMYK.

 

 

Ofertę dopełnia zlokalizowana na 1 piętrze siłownia o powierzchni 2000 m2 sieciowej firmy Just Gym (spółka córka Medicover).*

 

Celem emisji Obligacji jest pozyskanie środków pieniężnych, które zostaną przez Emitenta przeznaczone na poczet pokrycia: 1) Części ceny zakupu nieruchomości gruntowej przez Emitenta; 2) Bieżących kosztów operacyjnych Emitenta, w tym uregulowania wynagrodzenia należnego PCDM oraz wszelkich innych kosztów związanych z emisją Obligacji Serii A.

 

Więcej informacji o spółce oraz szczegółowe informacje związane z emisją dostępne są na stronie internetowej Prosper Capital Dom Maklerski S.A. – https://www.pcdm.pl/emisja/quantum-park-lodz-seria-a/

 

 

Więcej informacji o Emitencie oraz szczegółowe informacje o emisji dostępne są na naszej stronie internetowej:
https://www.pcdm.pl/emisja/quantum-park-lodz-seria-a/ 

 

*warunkiem otwarcia ww. Sklepów oraz siłowni jest nabycie przez Emitenta nieruchomości, pozyskanie PNB I zrealizowanie budowy projektowanego parku handlowego.

 

 

Skontaktuj się z nami!

www: www.pcdm.pl
tel: 22 201 11 41
e-mail: obligacje@pcdm.pl

 

 

 

Informacje o ryzykach

Niniejszy materiał został przygotowany w związku z Ofertą Publiczną Obligacji Serii A spółki Quantum Park Łódź sp. zo.o. i ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Emitencie, Ofercie Publicznej Obligacji Serii A oraz czynnikach ryzyka jest Memorandum Informacyjne dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej PCDM: https://www.pcdm.pl/emisja/quantum-park-lodz-seria-a/ oraz Emitenta: http://quantumpark.pl/relacje-inwestorskie/. Szczegółowe informacje na temat czynników ryzyka, związanych z niniejszą inwestycją, zostały opisane w rozdziale II Czynniki Ryzyka na stronie 10 Memorandum Informacyjnego. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie w obligacje korporacyjne może prowadzić do utraty części lub całości kapitału. Niniejszy materiał nie był zatwierdzany ani weryfikowany w żaden sposób przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Kontakt