Biuro prasowe PCDM

Biuro prasowe PCDM

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi artykułami prasowymi z udziałem naszych ekspertów.  Zapraszamy również do kontaktu wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych naszą działalnością. 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Klaudia Szyszka

 

 

 

13.04.2021 Wysokie Napięcie

Prosper Capital DM: Ruszyła oferta obligacji serii A Sun Farms wartych 4 mln zł

Prosper Capital Dom Maklerski rozpoczął przyjmowanie zapisów w ofercie publicznej na obligacje serii A Sun Farms – projektanta i dewelopera farm fotowoltaicznych, podał broker. Wartość emisji wynosi 4 mln zł. Do objęcia jest 4 000 obligacji serii A z oprocentowaniem 8%. Zapisy przyjmowane są do 28 kwietnia 2021 roku.

 

12.04.2021 Strefa Inwestorów

Prosper Capital Dom Maklerski rozpoczął przyjmowanie zapisów na Akcje Serii B spółki Retro

W poniedziałek 12 kwietnia 2021 r. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął zapisy na Akcje Serii B Retro S.A. – producenta ściennych i elewacyjnych płytek z historycznej cegły. W ofercie Spółki jest 45 000 sztuk papierów wartościowych, po cenie emisyjnej 89 zł. Spółka planuje niezwłoczne złożenie właściwego wniosku o dopuszczenie akcji do obrotu aby tym samym jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect. Zapisy na akcje przyjmowane będą do 29 kwietnia 2021 roku

 

29.03.2021 Comparic

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. nawiązał współpracę z Retro S.A.

Retrocegla.pl (Retro S.A.) planuje emisję akcji serii B i wprowadzenie ich do obrotu we współpracy z Prosper Capital Dom Maklerski S.A. Emitent planuje pozyskać około 4 mln złotych, które przeznaczy na robotyzację linii produkcyjnej i rozwój swojej sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych. Spółka planuje jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect.

 

29.03.2021 Strefa Inwestorów

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. nawiązał współpracę z Retro S.A.

Retrocegla.pl (Retro S.A.) planuje emisję akcji serii B i wprowadzenie ich do obrotu we współpracy z Prosper Capital Dom Maklerski S.A. Emitent planuje pozyskać około 4 mln złotych, które przeznaczy na robotyzację linii produkcyjnej i rozwój swojej sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych. Spółka planuje jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect.

 

16.03.2021 Portfel Polaka

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął zapisy na Akcje Serii K BTC Studios S.A.

W poniedziałek 15 marca 2021 r. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął zapisy na Akcje Serii K spółki gamingowej BTC Studios S.A. W ofercie Spółki jest 2 mln sztuk papierów wartościowych, po cenie emisyjnej 3,10 zł. Pozyskane środki pomogą zasilić budżet przeznaczony na promocję i wsparcie sprzedaży nowej gry Zorro The Chronicles, której premierę zapowiedziano na III/IV kwartał 2021 roku. Zapisy na akcje przyjmowane są do 29 marca 2021 roku. 

 

18.03.2021 Comparic Biznes

Trwają zapisy na akcje Prosper Capital DM S.A. – jak zostać akcjonariuszem?

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć na kanale Comparic24.TV gdzie dam Narczewski – Wiceprezes Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski S.A. przedstawił podsumowanie rynku kapitałowego, a także omówił możliwości, które pojawiły się dla Inwestorów Indywidualnych w ostatnich miesiącach.  

01.03.2021 Strefa Inwestorów

Publiczna emisja akcji Prosper Capital Dom Maklerski zakończona sukcesem

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. poinformował o zamknięciu publicznej oferty Emisji Akcji Serii I z sukcesem. W ramach oferty, Spółka pozyskała 4 mln PLN poprzez emisję 2 milionów nowych Akcji. Stopa redukcji wyniosła ponad 18%.Celem emisji było pozyskanie kapitału na pokrycie wydatków związanych z dalszym rozwojem naszej działalności (…).

 

11.02.2021 Stockwatch

Prosper Capital Dom Maklerski chce pozyskać 4 mln zł z publicznej emisji akcji i zadebiutować na NewConnect

Trwa publiczna emisja akcji Prosper Capital DM. Firma inwestycyjna chce pozyskać 4 mln zł na rozwój biznesu. Zapisy na akcje trwają do 25 lutego.

 

10.02.2021 Comparic

Trwają zapisy na akcje Prosper Capital DM S.A. – jak zostać akcjonariuszem?

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć na kanale Comparic24.TV gdzie Piotr Teleon oraz Adam Narczewski opowiadali o rozpoczętej emisji Akcji Serii I Prosper Capital Dom Maklerski. Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem oraz poznania szczegółów związanych z emisją.

 

09.02.2020 Parkiet

Prosper Capital. Broker zaoferuje swoje akcje

Takiej oferty na naszym rynku dawno już nie było. Jak dowiedział się „Parkiet”, do emisji akcji szykuje się dom maklerski. Mowa o Prosper Capital DM. Firma we wtorek rusza z ofertą publiczną, która potrwa do 25 lutego. Broker chce z tego tytułu pozyskać do 4 mln zł. Niezwłocznie po ofercie będzie się ubiegał o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku NewConnect.

 

21.12.2020 Parkiet

Bycie małym wcale nie musi oznaczać, że jest się gorszym

Specjalizacja i szukanie nisz to sposób na zarobek dla firm bez „mocnych pleców”. Brak rozbudowanych struktur też może być zaletą.

 

27.10.2020 Wysokie Napięcie

Papiery spółek fotowoltaicznych na giełdach rosną jak na drożdżach. To bańka czy trwały trend?

Fotowoltaika jest przepustką dla spółek do podniesienia wyników, notowań giełdowych i zdobycia nowych klientów. Nic dziwnego, że coraz więcej polskich firm chce inwestować w tym segmencie. Działalność, która wydaje się łatwym kawałkiem chleba, ma też swoje trudne strony.

 

04.09.2020 Parkiet

Prosper Capital DM stawia na OZE

Dom maklerski Prosper Capital nawiązał współpracę z Instytutem Energetyki Odnawialnej. Firma chce jeszcze mocniej zaistnieć w branży OZE.

 

Kontakt