fbpx

Zarabianie na nieruchomościach mieszkaniowych – czy nadal atrakcyjne w czasach pandemii?

Zarabianie na nieruchomościach mieszkaniowych – czy nadal atrakcyjne w czasach pandemii?

11.12.2020

11:00 – 12:30

bezpłatny webinar

 

 

Chcesz zainwestować w rynek nieruchomości, ale zastanawiasz się, czy w czasach pandemii jest to nadal atrakcyjne? Wraz z Revita Properties 1 sp. z o.o. serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze poświęconym inwestycjom w nieruchomości mieszkaniowe. Zarejestruj się na bezpłatny webinar edukacyjny i poznaj klucz do sukcesu w inwestowaniu w nieruchomości!

Podczas webinaru przedstawiciele Revita Properties 1 sp. z o.o.:

Przedstawią najważniejsze informacje związane z rynkiem nieruchomości

 

Porównają inwestowanie w nieruchomości vs lokaty bankowe

 

Przedstawią sposoby, zalety i ryzyka związane z inwestowaniem w nieruchomości mieszkaniowe

 

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z webinaru: 

Informujemy, że inwestycja w nieruchomości może wiązać się z utratą kapitału. Istnieje ryzyko pogorszenia koniunktury w branży nieruchomości, co mogłoby mieć negatywny wpływ na wysokość zainwestowanego kapitału. Ponadto należy wskazać, że rynek nieruchomości jest powiązany z ogólną koniunkturą gospodarczą, tak więc pogorszenie ogólnej koniunktury z dużym prawdopodobieństwem może negatywnie wpłynąć na koniunkturę na rynku nieruchomości.

 

PRELEGENT

Witold Zbiciński – Revita Properties 1 sp. z o.o.

Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strukturami biznesowymi. Jako wieloletni partner zarządzający w ramach funduszu PE/VC współtworzył i rozwijał struktury firm w sektorze handlowym, produkcyjnym i usługowym. W ramach funduszu odpowiedzialny był za rozwój alternatywnego operatora telekomunikacyjnego, do dnia dzisiejszego pełni funkcję członka rady nadzorczej spółki giełdowej Telestrada S.A.

PRELEGENT

Arkadiusz Kownacki – Revita Properties 1 sp. z o.o.

Posiada blisko 10 letnie doświadczenie na rynku finansowym. Pracował w firmach doradztwa finansowego gdzie odpowiedzialny był za opiekę nad portfelem klientów oraz tworzenie grupy podległych doradców. Współpracował także z firmami AXA, Wealth Solutions czy Athena Investment Dom Maklerski w zakresie sprzedaży produktów inwestycyjnych. Zbierał także doświadczenie jako product manager w firmie Telestrada SA w latach 2013 – 2017. Od 2018 roku związany z rynkiem nieruchomości.


Partnerem webinaru jest Revita Properties 1 sp. z o.o.

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt