Inwestycja w sektor wierzytelności

Inwestycja w sektor wierzytelności

04.02.2021

13:00 – 14:30

bezpłatny webinar

 

 

 

Wraz z Kancelarią Prawną Rubikon sp. z o.o. serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze poświęconym branży wierzytelności. Zarejestruj się na bezpłatny webinar edukacyjny i poznaj klucz do sukcesu w inwestowaniu w sektor wierzytelności!

Podczas webinaru przedstawiciele Kancelarii Prawnej Rubikon S.A.:

Przedstawią najważniejsze informacje związane z sektorem wierzytelności w Polsce

 

Opowiedzą o trendach w sektorze wierzytelności

 

Wyjaśnią różnice pomiędzy wierzytelnościami a pożyczkami

 

Przedstawią zalety i ryzyka związane z inwestycją w sektor wierzytelności

 

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z webinaru

 

 

PRELEGENT

Marcin Banyś – Prezes Zarządu Kancelarii Prawnej Rubikon sp. z o.o.

Prawnik, absolwent wydziału prawa i administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Od roku 2000 r. w zarządach i radach nadzorczych spółek kapitałowych, m. in. Electus S.A., Fundusz Kapitałowy Rubikon S.A., Invest Park Hajduki S.A. w Chorzowie oraz obecnie Kanceria Prawna Rubikon sp. z o.o. Inwestor i założyciel spółek IP Hajduk S.A.,  Rubikon Investmenst sp. z o.o.  oraz Kancelaria Prawna Rubikon sp. z o.o. MB Invest Marcin Banyś.

PRELEGENT

Paweł Budny – Kancelaria Prawna Rubikon sp. z o.o.

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu. Karierę zawodową w Kancelarii Prawnej Rubikon sp. z o.o. rozpoczął w 2016 r. Odpowiada za obszar nabywania portfeli wierzytelności, finalizowanie transakcji, aktywne pozyskiwanie nowych Kontrahentów oraz utrzymanie długofalowych relacji ze strategicznymi partnerami Spółki.


Partnerem webinaru jest Kancelaria Prawna Rubikon sp. z o.o.


 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Informacje i dane zawarte w niniejszym dokumencie pochodzą od Kancelarii Prawnej Rubikon sp. z o.o. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność tych informacji oraz za szkody poniesione na skutek decyzji podjętych na podstawie lub w oparciu o informacje zawarte w niniejszym materiale.

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt