fbpx

IKE oraz IKZE – czyli jak połączyć efektywne oszczędzanie z korzyściami podatkowymi

IKE oraz IKZE – czyli jak połączyć efektywne oszczędzanie z korzyściami podatkowymi

08.03.2022

13:00 – 14:30

bezpłatny webinar

 

 

 

Wraz ze Skarbiec TFI S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze edukacyjnym poświęconym IKE oraz IKZE – czyli jak połączyć efektywne oszczędzanie z korzyściami podatkowymi. Zarejestruj się na bezpłatny webinar edukacyjny i dowiedz się więcej o funduszach emerytalnych! W programie webinaru:

Przyszłość systemu emerytalnego w Polsce

 

III filar systemu emerytalnego w Polsce

 

IKE czyli jak oszczędzać, nie płacąc jednocześnie tzw. „podatku Belki”?

 

IKZE jak połączyć oszczędzanie z możliwością zmniejszenia podatku PIT?

 

Jak inwestowane są oszczędności w ramach IKE i IKZE oferowanych przez
instytucje finansowe na przykładzie Skarbiec TFI

 

W trakcie webinaru będzie również czas na zadawanie dodatkowych pytań

 

 

 

 

PRELEGENT

Krzysztof Głombik – Dyrektor regionalny Skarbiec TFI S.A.

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach. Pracę w finansach rozpoczął w 1995 w branży leasingowej, gdzie zdobywał wykorzystywane później umiejętności w zakresie sprzedaży produktów i usług finansowych. Od 2000 roku do teraz związany z branżą funduszy inwestycyjnych, pracując między innymi w Górnośląskim Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A, Operze TFI S.A , jak i KBC TFI S.A, gdzie był odpowiedzialny za budowanie relacji z dystrybutorami zewnętrznymi, jak i bezpośrednią sprzedaż produktów i usług finansowych. Od września 2017 roku pełni rolę Dyrektora do spraw komunikacji inwestycyjnej Skarbiec TFI S.A, gdzie od początku odpowiadał za relacje w segmencie pośredników finansowych, jak i bezpośrednią sprzedaż produktów dla klienta korporacyjnego. Aktualnie mocno zaangażowany w proces dystrybucji i popularyzacji produktów oszczędnościowych. Prowadzi liczne szkolenia informacyjne dla pracowników i pracodawców w zakresie PPK, jak i innych produktów inwestycyjnych, między innymi IKE oraz IKZE.


Partnerem webinaru jest Skarbies TFI S.A.


 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Informacje i dane zawarte w niniejszym dokumencie pochodzą od SKarbiec TFI S.A. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność tych informacji oraz za szkody poniesione na skutek decyzji podjętych na podstawie lub w oparciu o informacje zawarte w niniejszym materiale.

 


 

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Interesujesz się inwestowaniem?
Sprawdź kalendarz naszych webinarów!

Zarejestruj się

Kontakt