fbpx

Zostań naszym Klientem


<h1><b>Zostań naszym Klientem</b></h1><h3><br> <button class="btn js-close-disclaimer"><a href="https://portal.pcdm.pl/creator/"><span style="color: white;">Aktywuj dostęp bezpłatnie</span></a></button>

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy elektroniczny dostęp do naszego systemu. Wraz z możliwością zawarcia Umowy Świadczenia Usług Maklerskich online oraz dostępu do elektronicznego Panelu Klienta, umożliwiamy Państwu bezpłatne zalogowanie się do systemu w celu złożenia zapisów na dostępne oferty.

 

Wypełnij formularz rejestracyjny

Wypełnij formularz rejestracyjny
i zyskaj zdalny, bezpłatny dostęp do Panelu Klienta

Wypełnij formularz


 

Jak rozpocząć? 

Przejdź do formularza rejestracyjnego i zapoznaj się z załączonymi dokumentami Przed rozpoczęciem wypełniania formularza prosimy o zapoznanie się z załączonymi do formularza dokumentami tj. wzorami Umów, Regulaminami oraz informacjami o usługach świadczonych przez PCDM.
Wypełnij formularz rejestracyjny Poprzez formularz możesz złożyć wniosek o zawarcie: • Umowy ramowej, która umożliwi Ci zdalny kontakt z PCDM i składanie dyspozycji w naszym systemie na zasadach określonych w Umowie Ramowej oraz Regulaminie świadczenia usług zdalnie przez Prosper Capital Dom Maklerski S.A. • Umowy świadczenia usług maklerskich PCDM, która umożliwia przyjmowanie i przekazywanie oraz wykonywanie zleceń w PCDM na zasadach określonych w Umowie świadczenia usług maklerskich oraz Regulaminie świadczenia usług polegających na przyjmowaniu i przekazywaniu zleceń nabycia instrumentów finansowych oraz Regulaminie świadczenia usług polegających na wykonywaniu zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych.

 

 

Zweryfikuj swoją tożsamość
• W celu weryfikacji tożsamości przygotuj czytelne skany lub zdjęcia obu stron ważnego dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu potwierdzającego tożsamość zawierającego Twoje zdjęcie, imię i nazwisko oraz numer PESEL (np. paszport czy prawo jazdy). • Jeśli jesteś osobą fizyczną zamieszkałą w Polsce po wypełnieniu formularza otrzymasz na wskazany adres poczty elektronicznej wzory Umów i Regulaminów PCDM wraz z informacjami o usługach PCDM, które otworzysz za pomocą hasła przesłanego poprzez SMS na numer telefonu wskazany do kontaktu z PCDM. • W przypadku innych osób niż osoby fizyczne zamieszkałe na terenie Polski zapraszamy do kontaktu z naszymi Ekspertami ds. Inwestycji w celu zawarcia Umowy.
Zaloguj się do systemu
Po weryfikacji danych przez pracowników PCDM otrzymasz informację jak zalogować się do systemu Domu Maklerskiego, kopię zawartych Umów na wskazany adres poczty elektronicznej oraz hasło do odszyfrowania plików na numer telefonu komórkowego.

 

Materiały do pobrania

 

 

 

Jak możesz zostać naszym Klientem?

 
Minimalny zapis

Osobiście – w Punkcie Obsługi Klienta
Sprawdź nasze lokalizacje >>

Wartość nominalna

Korespondencyjnie
Dowiedz się więcej >>

 
 

 

Dlaczego warto być naszym Klientem? 

 

Wsparcie zespołu profesjonalistów
Wieloletnie doświadczenie
Pewność podmiotu licencjonowanego i nadzorowanego przez KNF
Dzielenie się rzetelną wiedzą
Konkurencyjne możliwości butiku inwestycyjnego
Dostęp do materiałów edukacyjnych z zakresu rynku fiansowego: webinary edukacyjne, e-booki edukacyjne, comiesięczny newsletter
Wysoka kultura współpracy
Elastyczność w dostosowaniu usługi maklerskiej do specyficznych wymagań Klienta i warunków umów

 

 

 


 

 

Kontakt