Zakończenie Oferty Publicznej Obligacji Serii C Kancelarii Prawnej Rubikon sp. z o.o.
1 października 2021
Udostępnij:

Zakończenie Oferty Publicznej Obligacji Serii C Kancelarii Prawnej Rubikon sp. z o.o.

Miło nam poinformować o zakończeniu z powodzeniem Oferty Publicznej Obligacji Serii C Kancelarii Prawnej Rubikon sp. z o.o. będącej aktywnym uczestnikiem rynku wierzytelności. W ramach oferty, Prosper Capital Dom Maklerki pozyskał  8,4 mln zł. Stopa redukcji wyniosła 19%.

Celem emisji Obligacji Serii C było pozyskanie środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na bieżącą działalność Emitenta oraz na nabycie pakietów wierzytelności przez fundusze inwestycyjne lub spółki z grupy Emitenta, a także na nabywanie certyfikatów funduszy nabywających portfele wierzytelności, z zastrzeżeniem, że środki uzyskane z emisji Obligacji Serii C nie będą wykorzystane na udzielanie pożyczek ani innego rodzaju finansowania osobom fizycznym lub podmiotom spoza grupy Emitenta oraz nie zostaną przeznaczone na bezpośrednie nabycie przez Emitenta pakietów wierzytelności.

Zapisy trwały od 7 do 29 września 2021 roku i były przyjmowane przez Prosper Capital Dom Maklerski S.A. Inwestorzy złożyli zapisy na 8.400 obligacji o jednostkowej wartości nominalnej 1.000,00 zł. Stopa redukcji zapisów wyniosła 19%. Odsetki będą wypłacalne miesięcznie.

Dziękujemy Emitentowi za zaufanie.

 

 

Kontakt